GÜNEŞ FIRIN
HEMEN ARA
WHATSAPP
Telefon : 0 532 362 64 59
bilgi@seyyarpidelahmacunfirini.gen.tr

FİRMA PROFİLİ

Firma Tanıtım

GÜNEŞ FIRIN MAKİNA; Taş fırın tasarım, imalat ve pazarlama alanında hizmet vermektedir.


Kaliteli malzeme, profesyonel usta işçilik ve ekonomik fiyat politikasıyla imalat yapan firmamız, ürünlerini ülkemizin her bir köeşesine göndermektedir. Taş fırın işi, gerçek manada ustalık gerektirir. Yanlış hesaplama ve yanlış yapılan fırında kaliteli pişirme olmaz. Fırın sizi, pişman eder. Müşterilerinize mahcup eder.


Siz; Siz Olun. Özellikle, işyerinize yaptıracağınız fırını, usta ellere emanet edin. Pişman Olmayın.


Taş fırınlar günümüzde en çok tercih edilen fırınlardır. İstenilen tip, renk, ölçü ve özellikte taş fırınların imalatını yapıyoruz. Oval tip, kare tip, sabit tip, seyyar tip, döküm ayaklı tip ve diğer tiplerde taş fırın imal ediyoruz.


Odun yakıtlı taş fırın, doğalgaz yakıtlı taş fırın, lpg yakıtlı taş fırın, elektrikli taş fırın, hem odunlu hem de doğalgazlı taş fırın, hem doğalgazlı hem de elektrikli taş fırın ve hem odunlu hem de lpg'li taş fırın imalatımız mevcuttur.


Fırınlarda; pide, lahmacun, simit, pizza, börek ve fırın kebap türlerini pişerebilirsiniz. Kaliteli malzeme, usta işçilik ve ekonomik fiyatlı taş fırın talepleriniz için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.ARA

WHATSAPP

taş fırın imalatı, odunlu taş fırın, doğalgazlı taş fırın, elektrikli taş fırın, köy fırını, etli ekmek fırını, pizza taş fırın, pide taş fırın, lahmacun taş fırın, tüplü taş fırın, taş fırın ustası, taş bahçe fırını, odunlu taş fırın, taş fırın imalatı, taş fırın firmaları, taş köy fırını, taş fırın fiyatları, pizza taş fırın, taş fırın ustaları, odunlu pide fırını, doğalgazlı lahmacun fırını